Comments after race/ komentarze po wyscigu GT3 na Donington Park/ Project Cars 2

09/09/2019 - 00:35
IRG Administration
EMPEROR
Administrator
Registration: 09/03/2013 - 17:27
Otwieramy komentarzy i zapraszamy do opisu wrażeń
Please comment here about Your race
09/09/2019 - 00:48
Makatak
Kamil Anikiej
Administrator
Registration: 20/03/2013 - 18:05
1 Kwale ujdą.
1 Race nadspodziewanie dobrze. Start solidny(fanatec advanced paddle module daje radę), potem solidna jazda i ostatecznie 2 miejsce po wykorzystaniu błędu rywala.
2 Kwale słabo. Kara za speeding, bo gra mnie przytrzymała w picie i przez to nie włączyłem limitera ;/
2 Race słabo. Za mało rzeczy sprawdziliśmy przed tym dłuższym wyścigiem i się na nas zemściło. Ostatecznie wycisnąłem tyle ile byłem w stanie.

Dzięki za ściganie. Mam nadzieje, że jeszcze trochę ludzi dołączy, to będzie jeszcze ciekawiej. PC2 jakoś daje radę, mogłoby być lepiej, ale ujdzie.

09/09/2019 - 06:36
Pawel Lewandowski
Pawel Lewandowski
User
Registration: 22/09/2016 - 14:41
Decyzja o starcie podjęta na 4h przed wyścigiem
Ostatni zaliczony start prawie rok temu więc człowiek lekko zardzewiał dla tego postanowiłem nie jechać Q do pierwszego wyjscigu.
R1 to była nauka auta bo zrobiłem nim max 10lap jak na deflautowy set nie prowadziło się źle. Na drugi wyścig postanowiłem zakasać rękawy i coś pogrzebać w ustawieniach, i to był błąd. Szybkie zmiany bez testów nie mogły dać dobrych efektów ale uznałem że wiem co robię i zrobiłem. Auto na wyjściach kompletnie nie miało trakcji więc przez cały wyścig improwizacja.
Ogólnie fajna zabawa do czasu kontraktu z Piotrem który postanowił pomóc mi w ustawieniach przedniej geometrii kół. Po kontrakcie zacząłem bardziej myśleć o dojechaniu do mety niż walce z innymi. Każdy prawy zakręt to była jazda na beczce prochu.S zybka decyzja o tym by dojechać tempem spacerowy do mety chyba była najroządniejsza.
Cóż podsumowując, mega zajebiste uczucie jak lecisz za kimś na grubość lakieru serce wali w rytmie techno gdy instynkt każde Ci cisnąć A rozum by tylko przetrwać.
Dzieki za wyścig Panowie również podziękowania dla chłopaków z Studio.
P.S samochód wybrałem bo
-fajny kolor
-nikt tym nie jedzie
09/09/2019 - 22:06
Kogut
Lukasz Kogut
User
Registration: 24/07/2018 - 22:40
porządne baty dostaliśmy w obu wyścigach, przez to jest motywacja tym większa na poprawe w kolejnej rundzie

w teorii na Brno powinniśmy jeszcze większe baty dostać od lambo, zobaczymy jak sie to potoczy

z eventem było lepiej niż się spodziewałem, supcio

sponsor Kukuryku ze względu na fatalne tempo nas zostawił, ale Norbert znalazł nowego

prosimy władze IRG o zmiane nazwy teamu na:

G-HUNTERS Racing Team
11/09/2019 - 20:21
jedlin12
User
Registration: 19/08/2019 - 15:02
Źle nie było, ale wspaniale również nie. Dwukrotne 11 miejsce przy okrojonej stawce jest wynikiem mocno umiarkowanym. Lepiej jednak poszedł pierwszy wyścig gdzie wykorzystałem błędy rywali i miałem szansę nawet na 7 miejsce, niestety zaprzepaściłem w końcówce. Drugi wyścig to istna litania błędów. Najpierw na początku w tłoku zaspinowałem, potem na wyjściu z łuku przed prostą. Potem było nieco lepiej, ale niezmiennie problemy miałem z ostatnim zakrętem. Całe szczęście, że nikomu nie zaszkodziłem :). Niemniej liczę że w Brnie będzie lepiej.